انتخاب مای به عنوان برند محبوب مدیون همراهی و اعتماد شماست

برند مای در دوره ششم انتخاب برند محبوب مصرف کنندگان موفق به جلب رای اعتماد شما شد. رسیدن به این مهم به جز از طریق ارائه خدمات با کیفیت ، برطرف کردن نیازهای مشتریان و اهمیت به خواسته‌ها و برآورده کردن آن‌ها در حد توان ممکن نبود. شما مهمترین سرمایه ما هستید. انتخاب شدن به عنوان برند محبوب در رقابتی تنگاتنگ بین برندهای خوب ایرانی توسط مشتریان افتخار بزرگی است که نشان از اعتماد شما به ما دارد.

 

داستان برند محبوب و مشخص شدن ارزش برند در نزد مشتری

برند محبوب گسترده‌ترین جشنواره برای سنجش قدرت و جایگاه برند در ذهن مشتریان است. این جشنواره هر ساله با رای گیری مستقیم از مصرف کنندگان، محبوب ترین برندها را در زمینه‌های مختلف معرفی و تندیس ارزشمند این جشنواره را به برند انتخاب شده از طرف مردم اهدا می‌کند.

امسال نیز ششمین دوره این جشنواره با حضور  ۳۶۰۱ برند برگزار شد و بیش از ۲۵۴۳۰۰۰ رای در آن ثبت گردید. تعداد آرا نسبت به سال گذشته رشد ۶۸ درصدی داشت که از مشارکت بیشتر مشتریان در انتخاب و ارزش دهی به برند محبوب خود خبر می‌دهد.

 

 

دریافت نشان برند محبوب توسط مای

برند مای امسال با همراهی شما به عنوان برند محبوب مصرف کنندگان شناخته شد. دریافت این نشان توسط  جناب آقای دکتر افتخاری قائم مقام مدیر عامل افتخار بزرگی برای ماست. چون این افتخار نتیجه بیش از یک دهه خدمت رسانی و در کنار شما بودن را به ما نشان می‌دهد.

سپاسگزاریم که در بین برندهای مختلف ما را انتخاب کردید. این پایان راه نیست. ما تمام تلاش خود را برای حفظ جایگاه‌مان در ذهن شما خواهیم کرد، و برای رسیدن به این هدف از هیچ تلاشی در حفظ و بهبود کیفیت محصولات،  برطرف کردن نیازهای آرایشی و بهداشتی شما و اهمیت به خواسته‌های شما دریغ نخواهیم کرد.

دریافت این نشان ارزشمند پاسخی از سوی شما به تلاش‌های ما بود و ما با قدرت برای ارج نهادن به دیدگاه شما به بهتر کردن خدمات و کیفیت محصولات ادامه خواهیم داد.

 

—————————————————————————————————————–

نظرات خود را درباره برند مای با ما در میان بگذارید

هفده سال همراهی شما با مای برای ما پر از خاطره است. اگر شما هم خاطره یا تجربه‌ای از برند مای دارید، یا حتی اگر ایده‎ و یا انتقادی سازنده برای بهبود خدمات و محصولات مای در ذهنتان پرواز می‌کند، لطفا آن را با ما در میان بگذارید تا در کنار هم خاطرات مای را مرور و آینده آن را بسازیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *