رنگ‌های به روز و ترند در دنیای آرایش

در ادامه خواهیم خواند:

در فصل پاییز و زمستان، آرایش کلاسیک، با لب‌های قرمز و چشم‌های سیاه و مه آلود، دل هر بیننده‌ای را می‌لرزاند‌. هنوز این آرایش در دنیای مد با رنگ‌های افسار گسیخته به رقابت خود با قدرت ادامه می‌دهد و طراحان مد و آرایش را به چالش می‌کشد. با این وجود همیشه امتحان رنگ‌های به روز و ترند می‌تواند جلوه درخشش شما را تغییر دهد و دنیای اطرافتان را به چالشی جدید دعوت کند. ترکیبی از رنگ‌ها در رژ لب یا لاک ناخن شما و ست آن‌ها با لباسی برازنده می‌تواند درخشش و عشق را به مفهومی جدید منتقل کند.

 

زمستان پر رمز و راز، با رنگ‌های ترند آرایش

برای زمستان امسال پیشنهاد پنتون برای دنیای آرایش، رنگ‌های با عمق بیشتر و شدیدتر است تا در سرمای فصل زمستان، زیبایی را به چهره هدیه کند.

 

پالت رنگ  آرایشی Incognito پنتون برای فصل زمستان

رنگ‌های ترند پیشنهادی پالت مرموز دنیای مد بیشتر روی بافت‌های پویایی مثل فلزی مات، فلزی مه آلود و رنگین کمانی معدنی متمرکز است.

 

ترکیب رنگ و هنر ترند در دنیای آرایش

تشدید رنگ قرمز در کنار سایه سیاه و بیس پیشنهادی رنگ‌های ترند، ترکیبی جذاب و دوست داشتنی را به وجود می‌آورد. خوشبختانه این رنگ‌ها انتخاب‌های زیاد و متنوعی را برای آرایشی زیبا در کنار رعایت مد روز در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

پیشنهاد بلک دایموند برای رنگ آرایش بروز

با توجه به رنگ‌های پیشنهادی ترند، در دنیا در کنار رنگ قرمز و سیاه، سایه‌های تیره و رنگ رژ لبی زنده می‌تواند درخشش زیبایی شما را بیشتر کند و الماس درون شما را به مهمانی عشق و نور ببرد.

 

  • مداد چشم PANORAMIC EYES

رنگ مد و ترندهای روز را در کنار رنگ های مداد چشم با شماره‌های ۰۵، ۰۷ و ۰۸ به چشمان خود هدیه کنید.

 

 

  • رژ لب مات جامد STAY MATT

این رژلب ظاهری مات و برجسته روی لب‌های شما ایجاد می‌کند و شماره‌های ۲۲، ۲۳ و ۲۴ آن، با بافتی نرم و مخملی روی لب شما، ترکیب رنگ‌های روز را در صورت شما به اوج زیبایی می‌برد. رنگ‌های ۲۱ و ۲۸ می‌تواند رنگ صورت شما را در یک دورهمی یا قراری دوست داشتنی بهتر به تصویر بکشد.

 

  • رژ لب نیمه مات جامد STAIN LUXE

جلوه‌ای جذاب، مات و مخملی در کنار رنگ‌های روز با انتخاب SL 02، SL 03 رژلب ستین لوکس باعث می‌شود که زندگی در چهره شما مثل الماس بدرخشد. با انتخاب SL 09  زندگی در لب‌های شما جاری خواهد شد.

 

  • رژلب مدادی SEMI MATT

آرایشی مه آلود و دوست داشتنی با این رژلب کامل می‌شود، رنگ‌های ۱۱، ۱۲، ۱۵ و ۱۸ پیشنهاد بلک دایموند برای قرارگیری در کنار رنگ‌های به روز و ترند در دنیای آرایش است.

 

  • رژلب مایع PERFECTION MATT

این رژلب مات بودن لب را بدون تغییر و ایجاد سنگینی روی لب به شما هدیه می‌کند، با رنگ‌های ۰۳، ۰۴ و ۰۵ در کنار رنگ‌های ترند صورت شما بسیار زیباتر خواهد شد. رنگ‌های ۰۶، ۰۷ و ۰۸ زیبایی لب‌های شما را دو چندان می‌کند.

 

  • لاک‌ ناخن HIGH GLOSS & MATT

رنگ‌های ۴۰۷، ۸۰۲ و ۸۵۹ به عنوان رنگ بیس در فرنچ ناخن یا استفاده از آن‌ها به تنهایی می‌تواند شما را به ترند روز نزدیکتر کند.

 

  • کرم پودر MATT MAKEUP

این کرم پودر فاقد چربی پوشش مناسبی روی پوست شما با رنگ دلخواه فراهم کرده و در کنار رژلبی قرمز یا صورتی، و سایه‌ای به رنگ‌های ترند پیشنهاد دنیای آرایش، زیبایی شما رو دو چندان می‌کند.

 

 

در آرایش همه چیز رنگ ترند و به روز نیست

درست است که انتخاب رنگ‌های ترند و به روز در دنیای مد و آرایش می‌تواند تنوع و به روز بودن را به نحوه آرایش و تنوع رنگ‌های انتخابی توسط شما کمک کند. ولی بهتر است به خاطر داشته باشید که آرایش قبل از هر چیز باید با اجزای صورت و رنگ پوست شما هماهنگی داشته باشد و خطوط چهره شما و نسبت آن‌ها با یکدیگر را زیباتر نشان دهد.

آنچه شما را زیباتر می‌کند، تشخیص نقاط چهره و استفاده رنگ مناسب برای بهبود این نقاط است. اگر رنگ روز و ترند دنیای آرایش مناسب شما نیست، خود را قربانی این رنگ‌ها نکنید. با آزادی در دنیای رنگ‌ها، چهره زیبای خود را زیبا و زیباتر کرده و نشان دهید که ترند روز دنیا چیزی جز خواست و اراده شما نیست.

هر چند زیبایی شما وابسته به رنگ‌های روز نیست، استفاده از آن‌ها در صورت هماهنگی رنگ پوست و چهره شما به روز بودن شما را نشان می‌دهد. آنچه شما را زیباتر می‌کند انتخاب رنگ‌هایی با طیف تیره و روشن متناسب با پوست شما است و توجه زیاد به ترندها ممکن است شما را از زیبایی دورتر کند. فراموش نکنید هنوز که هنوز است رنگ‌های سیاه و قرمز حکمران اصلی دنیای مد و آرایش هستند و هدف اصلی ما در بلک دایموند درخشش زیبایی شما است.

 

———————————————————————————-

شما تجربه استفاده از کدام محصولات بلک دایموند را دارید؟

تجربه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *