۳ هدیه مناسب روز پدر سال ۹۸ که شما را متمایز می‌کند!

در ادامه خواهیم خواند:

یکشنبه ۱۸ اسفند روز پدر و روز مرد از رگ گردن به شما نزدیکتر است و دیگر زمان خرید جوراب و زیر پیراهن برای آقایان نیست. هر چند هنوز هم بسیاری از افراد روز مرد را با روز جوراب اشتباه می‌گیرند! در این مقاله قصد داریم ۳ هدیه مناسب روز مرد را به شما معرفی کنیم، که شما را پیش عشق، پدر یا برادرتان متمایز کند.

 

چه چیزهایی برای روز مرد و روز پدر نخریم؟!

جوراب نخرید، همه مردها جوراب‌های زیادی دارند! خرید لباس برای آقایان وقتی همراه آن‌ها نیستید، جذاب نیست. چون معمولا مجبور به تعویض لباس خواهید شد. اما نگران نباشید، سه پیشنهاد بعدی نه تنها هدیه مناسب روز مرد خواهد بود بلکه شما را در سال ۹۸ متمایز خواهد کرد.

 

سه هدیه متفاوت روز مرد سال ۹۸

قبل از هر چیز یک کاغذ بردارید و مواد لازم برای دادن هدیه مناسب روز پدر سال ۹۸ یادداشت کنید!

قبل از هر چیز یادداشت کنید، که می‌توان مردها را به سه دسته اصلی :

تکنولوژی پرست

زیبایی پرست

و شکم پرست

تقسیم کرد. این را یک توهین حساب نکنید. اما همه مردها جذب یکی از موارد زیر هستند. خرید هدیه برای تکنولوژی پرست‌ها با خرید هدیه برای زیبایی پرستان بسیار تفاوت دارد. ما برای هر طبقه دو هدیه معرفی می‌کنیم که مردان را بی نهایت شاد خواهد کرد.

 

هدیه مناسب روز پدر برای تکنولوژی پرست ها

اگر پدر، بردار یا فرزند شما، همیشه دنبال اخبار ماشین‌ها، تکنولوژی یا کتاب‌ها است و از موبایل خود جدا نمی‌شود، شما برای یک فرد تشنه دانش و تکنولوژی پرست هدیه تهیه می‌کنید.

بهترین هدیه برای این افراد، یک گجت یا گوشی به روز است. اما اگر از پس هزینه آن بر نمی‌آیید، یک جمله زیبا را همراه یک کتاب خوب در ژانر مورد علاقه فرد به آن‌ها هدیه دهید.

 

 

هدیه مناسب روز مرد برای زیبایی پرست ها

مردانی که بیشتر وقت خود را به ورزش، گشت و گذار در طبیعت، جهانگردی و صحبت با اطرافیان می‌گذرانند. در جرگه زیبایی پرست‌ها طبقه بندی می‌شوند. به این افراد می‌توانید عطر و ادکلن مردانه، ست لوازم اصلاح و لوازم ورزشی مردانه هدیه دهید.

 

 

هدیه مناسب برای شکم پرست‌ها

باور کنید حتی اگر بهترین و گرانترین گجت روز را تهیه کنید به اندازه تهیه غذای مورد علاقه این افراد ارزش نخواهد داشت. تهیه یک شام خوب(معمولا قرمه سبزی) و دعوت به شام بهترین هدیه برای این افراد خواهد بود در کنار آن می‌توانید یک ادکلن یا ست لوازم اصلاح نیز به این افراد هدیه دهید.

 

 

——————————————————————————

نظر شما درباره این طبقه بندی چیست؟

شما چه هدیه ای را برای روز مرد در نظر گرفته اید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *