۴ هفته پر از جایزه و آرایش در کمپین – در هر نگاه زیبایی

کمپین در هر نگاه زیبایی بلک دایموند با جایزه‌ های متنوع و تم آرایشی آغاز شد. هدف این کمپین علاوه بر بالا بردن میزان آگاهی مصرف کنندگان لوازم آرایشی نسبت به کیفیت، قیمت و برند بلک دایموند، بخشیدن حس اعتماد به نفس و لبخند به مخاطبان خود است. رویداد در هر نگاه زیبایی که قرار است یک ماه ادامه داشته باشد، با فعالیت‌های آفلاین و آنلاین مرتبط با آرایش همراه است. که به معرفی این فعالیت ها خواهیم پرداخت.

 

فعالیت‌های آنلاین کمپین در هر نگاه زیبایی

فعالیت های آنلاین کمپین در هر نگاه زیبایی بلک دایموند به شرح زیر است:

 

مسابقه های اینستاگرامی هفتگی بلک دایموند

این مسابقات که به صورت  هفتگی در پیج اینستاگرام بلک دایموند برگزار می‌شود، دارای جوایزی از جمله لوازم آرایش و پک های مخصوص این برند است. که با هدف تعامل با مخاطبین و آگاه سازی بیشتر آن‌ ها نسبت به برند انجام می‌شود.

همه این مسابقات، اول هفته آغاز شده و دارای سه شرط ساده هستند. مخاطبان اینستاگرام برند، با رعایت این شرایط در قرعه کشی جایزه تعیین شده، شرکت کرده و در آخر هفته جایزه برای برندگان خوش شانس ارسال می‌شود.

 

مسابقه بزرگ آنلاین بلک دایموند

 در این مسابقه که از هفته دوم کمپین شروع شده و تا انتهای کمپین ادامه خواهد داشت، هدف بخشیدن لبخند و حس اعتماد به نفس به مخاطبین برند است. شرایط مسابقه از طریق صفحه اینستاگرام بلک دایموند اعلام شده و جایزه های نفیسی به شرکت کنندگان به قید قرعه در پایان کمپین اعطا خواهد شد.

شرکت کنندگان می‌توانند از طریق دایرکت بلک دایموند، صفحه اینستاگرامی مخصوص این مسابقه و نیز لندینگ پیج تهیه شده برای مسابقه، در آن شرکت کنند.

جوایز این مسابقه شامل ۱۰ پلاک طلا، ۱۰ بلیط کنسرت و چند پک VIP بلک دایموند است.

 

 

فعالیت‌های آفلاین کمپین در هر نگاه زیبایی

 این فعالیت ها به منظور آشنایی بیشتر مخاطبین از طریق تست محصول و آرایش انجام می‌شود. به همین منظور جعبه ای جادویی در بعضی از پاساژ های معتبر کشور نصب خواهد شد. این جعبه جادویی زیبا دارای سه تم آرایش و پک کامل محصولات بلک دایموند برای تست لوازم آرایشی است. و در حال حاضر در پاساژ ارگ تجریش به مدت یک هفته فعال شده است.

 

 

——————————–

اگر تاکنون با محصولات بلک دایموند آرایش کرده‌اید. لطفا نظر خود را در مورد این محصولات برای ما کامنت کنید.

همچنین برای شرکت در مسابقات آنلاین و تست محصولات به صورت آفلاین می‌توانید #درخشش_توبامن را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *