روش های خشک کردن مو در خانه برای همه مدل موها

  • 7 August 2021
  • 0 نظر
  • حسین محبی

يکی از موضوعاتی که به طور روزمره با آن درگير هستيم، خشک کردن مو است. امروزه زندگي پر سرعت و ماشینی موجب شده که ما سريع‌ ترين و راحت‌ ترين راه را انتخاب کنيم تا در وقت مان صرفه جویی نماییم. اگر برای سشوار کشیدن زمان محدودی دارید ، نگران نباشید! در این مقاله می توانید روش ها و ترفندهای سشوار کشیدن عملی را بیابید. برای مراقبت از مو ، ما جزئیات نحوه سشوار کشیدن به روش عملی را با راهنمایی های سشوار برای مدل موهای کرکی ، موج دار ، کوتاه و دیگر در خانه آماده کرده ایم. پس تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

نکاتی در مورد خشک کردن با توجه به مدل مو

موهای شما از هر نوعی که باشد ؛ در کوتاه مدت با استفاده سشوار می تواند به زیبایی هر چه تمام تر برسد. بیایید به نکات و روش های سشوار کشیدن برای همه مدل موها بپردازیم.

موها باید تمیز و مرتب باشند

مطمئن شوید قبل از سشوار کشیدن ، موهای شما تمیز و مرتب باشد. استفاده از کرم مو در طول دوش برای مراقبت از موهای شما مفید خواهد بود. هنگام شستن موهای خود ، می توانید سهولت سشوار کشیدن را با استفاده از شامپو و کرم مشاهده کنید.

کیفیت و اهمیت مواد

برای حفظ مراقبت از موهای شما موادی که استفاده می کنید بسیار مهم است. استفاده از محصولات بی کیفیت و اشتباه باعث فرسودگی موها و در نتیجه پوسیدگی آنها می شود. توجه به کیفیت محصولاتی که هنگام مراقبت از موهای خود استفاده می کنید مفید خواهد بود. به همین ترتیب ، سشوار خوب به همان اندازه مهم است.

روش های آسان و کاربردی برای خشک کردن مو در منزل

اگر زمان شما محدود است و یک کار فوری دارید ، استفاده از این روش های کاربردی را فراموش نکنید. اگر برای سشوار کشیدن موهای خود دیر کرده اید ، می توانید به لطف روش های عملی و آسان سشوار کشیدن ، با زمان سازگار شوید. نگران نباشید و روش های زیر را بررسی کنید. اینها روش های ساده و کاربردی سشوار کشیدن در خانه هستند.

چگونه می توان موهای کوتاه ، موج دار ، کرکی ، فرفری و مستقیم را در خانه با روشهای آسان سشوار کشیدن خشک کرد؟

سشوار خشک برای همه مدل موها

برای خشک کردن ، از قسمت نوک مو شروع کنید. ابتدا قسمت پایین مو را با سشوار خشک کنید ، سپس قسمت بالایی آن را خشک نمایید.

برس کشیدن بیش از حد به ساقه مو آسیب می رساند. بنابراین بهتر است با 10 تا 20 حرکت موهای خود را آرام خشک کنید.

اگر موهای شما بلند است و شما نیاز به صاف کردن آن دارید ، سعی کنید موها را با کشیدن به جلو سشوار بکشید. این روش عملی تر و مو رتر خواهد بود.

دقت داشته باشید که از درجه حرارت کم و سرعت ملايم استفاده کنید. حرارت بالای 50 درجه موجب آسيب رساندن به موها می شود.

اگر موهای خود را به چند قسمت تقسیم کرده و با سشوار خشک کنید راحت تر و سریع تر خواهد بود. قسمت های پیشانی و نواحی جلویی آسان ترین هستند.

اگر موهای آسیب دیده دارید باید بیشتر احتیاط کنید و ضمن استفاده از حالت دهنده مو از درجه کم سشوار استفاده نمایید.

برای حجم دادن به موها ، استفاده از سشوار معکوس کافی است.