نحوه انتخاب رنگ مناسب برای ابروها

  • 4 August 2021
  • 0 نظر
  • حسین محبی
اگرچه ممکن است رنگ کردن ابرو آسان به نظر برسد ، اما یافتن محصول مناسب ابرو در واقع کار سختی است. برای اینکه رنگ ابروهای شما طبیعی به نظر برسند ، باید محصولی مناسب ابروی خود را بیابید. در این مقاله به نحوه ی صحیح انتخاب رنگ برای ابروهای مختلف خواهیم پرداخت. با ما همراه شوید.

هنگام انتخاب مداد ابرو مناسب برای رنگ ابرو و سایه ابرو مناسب ، باید رنگ پوست و رنگ مو را با هم ارزیابی کنید. شما باید با انواع ترفندهای آرایش که باعث پر شدن ابروهای شما می شود آشنا شوید.

رنگ سرد در مقابل رنگ گرم

هنگام انتخاب مداد ابرو یا سایه چشم ، قبل از تناژ رنگ باید تصمیم بگیرید که رنگ گرم یا سرد است. اگر بلوند هستید و ابروهایتان در تناژ رنگ زرد است ، حتماً باید یک محصول ابرو با رنگ گرم بخرید.

از طرف دیگر ، سبزه ها می توانند آرایش هایی را انجام دهند که با محصولات ابرو خاکستری طبیعی تر به نظر برسند. خاکستری ، یعنی محصولات ابرو با رنگ سرد بین ابروها قابل مشاهده نخواهد بود ، آنها شکاف بین ابروها را به شکل طبیعی تری پر می کنند.

از سوی دیگر ، افراد دارای پوست تیره هنگام خرید محصولات ابرو باید از رنگ مشکی خودداری کنند و بهتر است محصولات ابرو قهوه ای تیره با ته رنگ سرد را استفاده کنند. افراد تیره پوست باید از محصولات ابرو با ته رنگ گرم خودداری کنند ، چنین مدادهایی می توانند باعث انعکاس قرمز بین ابروهای آنها شوند.

هنگام خرید محصول ابرو ، چگونه باید رنگ را انتخاب کنید؟

هنگام خرید مداد ابرو یا سایه ابرو ، حتماً باید آن را امتحان کنید. شما باید در نور روز بررسی کنید که آیا رنگی که روی بسته بندی محصول می بینید با رنگ پوست و موهای شما مطابقت دارد.

هنگام خرید مداد ابرو یا سایه چشم ، باید محصول تستر را امتحان کنید تا رنگ واقعی آن را ببینید. یکی از بزرگترین اشتباهاتی که هنگام خرید محصول ابرو انجام می شود این است که محصول را مطابق با رنگ مو انتخاب کنید. در حالی که باید در انتخاب رنگ ابرو از تناژهای تیره تر رنگ مو استفاده کنید.

نکات مهم در انتخاب رنگ ابرو

برای انتخاب رنگ ابرو باید ابتدا به فرم ابرو و چهره توجه کرد. گاهی خانم ها رنگ خاص و زیبایی را انتخاب می‌کنند در حالی که رنگ انتخاب شده با فرم ابروهایشان هماهنگی ندارد. این کار باعث می‌شود تا تاثیر مثبتی بر چهره شما نداشته باشد.

در قدم اول بهتر است از سایه‌های متفاوتی استفاده کنید و تاثیر آن را بر روی چهره خود مورد بررسی قرار دهید. به طور کلی رنگ قهوه ای با اکثر رنگ پوست ها سازگار است. پس توصیه می شود کار خود را با این رنگ آغاز کنید. البته در نظر بگیرید که قهوه ای بیشتر با موهای تیره سازگار است.

نکاتی برای طبیعی جلوه دادن ابروها هنگام پر کردن

هنگام پر کردن ابروها ، همیشه باید از پایین تا نوک آن را پر کنید.

در روزهایی که می خواهید تمام ابروهای خود را رنگ کنید ، ابتدا باید یک خط ابرو را با مداد ابرو ایجاد کنید ، سپس می توانید طرح کلی را با سایه ابرو پر کنید.

باید مطمئن شوید که سایه ابرو و مداد ابرو یک رنگ هستند.

بعد از اینکه ابروهای خود را پر کردید ، باید آنها را با یک برس ابرو شانه کنید تا رنگ طبیعی تر به نظر برسد.