نقش برس ریمل در زیباتر شدن آرایش چشم

  • 9 August 2021
  • 0 نظر
  • حسین محبی

چشم‌ ، اصلی‌ترین و مهم‌ترین قسمت صورت در آرایش محسوب می شود که احتیاج به دقت و توجه بسیار بالایی دارد. استفاده از لوازم آرایشی مرغوب و مناسب در زیباتر شدن آرایش نقش بسزایی دارد. آرایش چشم بدون استفاده از ریمل تقریبا غیر قابل تصور است. قبل از انتخاب ریمل مناسب بهتر است که اطلاعات خود را در زمینه‌ی انواع برس ریمل افزایش دهید. در این مقاله قصد داریم به معرفی انواع مدل‌ برس ریمل و کاربرد آن بپردازیم. با ما همراه باشید.

آگاهی از انواع برس های ریمل برای رسیدن به ظاهر دلخواه مهم است. هر زنی می خواهد مژه های کامل ، بلند و فر داشته باشد. برای داشتن ظاهری ایده آل ، لازم است از ریمل مناسب یا بهتر بگوییم برس ریمل مناسب استفاده کنید. دلیل وجود انواع مختلف برس ها این است که ساختار مژه ها با یکدیگر متفاوت است. در ادامه انواع برس ریمل را جداگانه بررسی می کنیم.

برس ریمل شانه ای

برس های اسکالوپ یکی از ناشناخته ترین انواع برس های ریمل هستند. می دانید که وقتی ریمل را به صورت لایه ای می زنید ، مژه های شما به هم می چسبند و باعث جمع شدن آنها می شود.

بنابراین ، لازم است که ریمل را پاک کرده و از سر بزنید ، یا مژه ها را با شانه مژه شانه زده و آنها را از یکدیگر جدا کنید. هدف اصلی ریمل مژه و ابرو با برس های شانه شده جلوگیری از جمع شدن است. بنابراین شما با یک تیر دو نشان را می زنید. نیازی به شانه مژه ندارید.

برس ریمل بالابرنده

ممکن است ظاهر آنها در مقایسه با برس های معمول ریمل عجیب به نظر برسد. انتهای برس ریمل به شکل توپ بوده و هدف آن ایجاد مژه های ضخیم تر است. با این حال ، از آنجایی که برس های ریمل توپی دارای موهای بسیار ریز هستند ، به کوتاه ترین مژه های شما دسترسی دارند.

این ویژگی ظاهر زیبایی بیشتری را ارائه می دهد. زمان بیشتری نسبت به انواع دیگر ریمل ها طول می کشد ، زیرا شما با برس ریمل یک به یک به صورت عمودی کار می کنید. بنابراین نمی توانید با یک حرکت به تمام مژه های خود برسید.

برس ریمل ضخیم

اگر مژه های بلندی دارید ، توصیه می کنیم ریمل مژه و ابرو با برس های ضخیم را امتحان کنید. این برس ها معمولاً از موهای مصنوعی ساخته می شوند. این نوع محصول نوید افزایش حجم را می دهد. به شما کمک می کند تا به مژه های ضخیم و پر برسید. از آنجا که برس بسیار ضخیم است ، برای استفاده روی مژه های کوتاه مناسب نیست.

برس ریمل نازک

می توان گفت که این نوع برس ها بیشتر برای مژه های کوتاه و پر پشت مناسب است. این نوع برس ریمل طول و فواصل کوتاه را با ساختارهای خود طولانی ، روشن و جدا می کند. در برخی از انواع آن ، موهای ریز کوچک پنهان را می بینید.

این موها همچنین باعث می شوند مژه ها بلندتر به نظر برسند. در این نوع برس ها ، ساختار ریمل مژه و ابرو نیز بسیار مهم است. زیرا برخی می توانند آن را ضخیم تر کنند.

برس ریمل منحنی

به طور کلی ، اغلب زنان شکایت دارند که مژه های آنها صاف است ، یعنی به سمت پایین گرایش دارد. برس های منحنی درست مانند فر کننده مژه عمل می کنند. اگر از این برس ها که دارای اشکال متناسب با شکل چشم ها هستند استفاده کنید ، می توانید مژه های فرتر و چشمانی درشت تر داشته باشید.