نکات آرایشی برای افراد دارای پوست سفید

  • 12 August 2021
  • 0 نظر
  • حسین محبی

آرایش برای خانم ها یک هنر محسوب می شود. برخی از جزئیات ساده اما مهم در اجرای صحیح این هنر و رضایت از نتیجه وجود دارد. یکی از این موارد ، آرایش با توجه به نوع و رنگ پوست است. پس از تعیین رنگ پوست ، می توانید رنگ های مناسب آرایشی را انتخاب کرده و آرایش کاملی داشته باشید. در این مقاله به نکات مهم آرایشی برای خانم های دارای پوست سفید می پردازیم.

تعیین رنگ پوست

رنگ پوست شما ربطی به ته رنگ پوست تان ندارد و ته رنگ خنثی جایگزین چندان رایجی نیست. به طور معمول ته رنگ پوست رنگهای گرم یا سرد هستند.

آنچه باید برای تعیین ته رنگ پوست خود انجام دهید بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به رگهای داخل مچ دست خود نگاه کنید. اگر رنگ رگ ها سبز است ، به این معنی است که پوست شما دارای ته رنگ گرم است. اگر رگ های شما آبی هستند ، پوستی سرد ، سبز و آبی دارید ، اما رنگ پوست شما خنثی است. انجام این کنترل در نور روز نتایج سالم تری به همراه خواهد داشت.

اگر پوست سفید دارید ، ما در ادامه مقاله http://www.artbeats.ir/ات آرایشی خوبی برای شما خواهیم داشت.

http://www.artbeats.ir/ات آرایشی برای پوست سفید

مانند همه رنگ های پوست ، انتخاب پایه رنگ برای پوست های سفید بسیار مهم است. از آنجایی که افراد دارای پوست سفید حساسیت بیشتری نسبت به نور خورشید دارند ، قطعاً باید محصولاتی با فاکتور حفاظتی بالا را انتخاب کنند. برای اینکه بیشتر برنز به نظر برسد ، نباید پایه ها را در رنگ های تیره تر از رنگ پوست انتخاب کنید. در غیر این صورت ، جلوه ای ماسکی پیدا می کنید. به همین ترتیب ، پایه ای که روشن تر از رنگ پوست است نباید به خاطر سفیدتر دیده شدن انتخاب شود. این باعث می شود پوست بیش از حد رنگ پریده و ناسالم به نظر برسد.

مشکلات حساسیت و قرمزی ناشی از آن اغلب در پوست سفید مشاهده می شود. برای این منظور ، مناطق قرمز باید قبل از استفاده از کرم پودر با کانسیلر خنثی شوند.

به طور کلی برای زنان با پوست سفید ، آرایش نرم و ظاهری آرام توصیه می شود. می توان ریمل قهوه ای را استفاده کرد. اگر بر ریمل مشکی اصرار دارید ، باید یک ریمل با ظاهر نرم انتخاب کنید و از آمحصولاتی که جلوه سیاه بیشتری دارند اجتناب کنید.

می توانید از رنگ رژگونه خود برای تناژهای صورتی و هلویی استفاده کنید. این رنگ ها جلوه ای گرم به پوست شما بخشیده و شما را سرزنده تر نشان می دهد. اگر قصد دارید سایه و روشنایی را انجام دهید ، باید از رنگ های بسیار تیره خودداری کنید. در غیر این صورت ، در حالی که می خواهید استخوان گونه خود را مشخص کنید ، ممکن است دو خط در دو طرف صورت خود داشته باشید که به وضوح مال شما نیست.

اگر شما یک زن سفید پوست هستید ، در انتخاب رژ لب کاملاً آزاد هستید. شما به راحتی می توانید از رنگ های پررنگ مانند قرمز استفاده کنید. در صورت تمایل می توانید با رژ لب هایی با رنگ صورتی و هلویی یک تصویر طبیعی و گرم به خود بگیرید.

زنان دارای پوست سفید ممکن است سایه های چشم به رنگ قهوه ای را ترجیح دهند. با این حال ، آنها می توانند رنگ های صورتی ، سبز ، بنفش ، خاکستری را با توجه به رنگ پوست خود انتخاب کنند.