چگونه آرایش طبیعی انجام دهیم؟

  • 10 August 2021
  • 0 نظر
  • حسین محبی

آرایش طبیعی و ساده را همه دوست دارند. در واقع می توان با نکات بسیار طبیعی و آسان در نحوه آرایش ظاهر بسیار زنده ای به دست آورد. یک نکته مهم وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید: تلاش بیش از حد برای آرایش می تواند ظاهرتان را غیر طبیعی جلوه دهد. پس چگونه آرایش طبیعی کنیم؟ در این مقاله پاسخ خود را خواهید یافت.

چگونه طوری به نظر برسیم که انگار آرایش نداریم؟

برای آرایش طبیعی که به نظر برسد وجود ندارد ، پوست شما باید به خوبی هیدراته شود. به این ترتیب ، کرم پودر روی پوست شما بسیار طبیعی به نظر می رسد و وجود آن مشهود نخواهد بود.

آرایش پایه کاملا روی پوست قرار می گیرد

برای به دست آوردن آرایش طبیعی نیازی نیست که سخت آرایش کنید. با استفاده از محصولات مناسب در مکان های مناسب ، این کار بسیار آسان می شود.

اول از همه ، شما باید کرم پودر پایه را پیدا کنید که کاملا با پوست شما مطابقت داشته و مناسب رنگ پوست شما باشد. مطمئن شوید کرم پودر شما مناسب نوع پوست شما باشد. بنابراین ، پوست شما در طول روز خشک و پوسته پوسته نمی شود یا برعکس ، احساس چربی نمی کند.

مرحله 1

روی ناحیه گردن آزمایش کنید تا ببینید آیا رنگ کرم پودر با رنگ پوست شما مطابقت دارد یا خیر. اگر هنگام استفاده از کرم پودر روی گردن ، تفاوت رنگ قابل مشاهده نیست ، پس فونداسیون مناسب خود را پیدا کرده اید. برای آرایش طبیعی پوست ، توصیه می کنیم به جای کرم پودرهای مات ، از کرم های براق استفاده کنید.

مرحله 2

با اسفنج آرایشی مرطوب با حرکات بافر ، کرم پودر پایه را روی پوست خود بمالید. وقتی آن را با گوشه اسفنج آرایش روی نقاطی مانند لبه بینی یا زیر چشم بمالید ، نتیجه طبیعی تری خواهید داشت.

برای آرایش طبیعی ، بزرگترین مرحله طبیعی بودن انتخاب کرم پودر است. شما باید محصولی را انتخاب کنید که کاملاً با پوست ترکیب شود و در عین حال رنگ پوست را یکدست کند و جلوه ای طبیعی به دست آورد. پس از انتخاب رنگ مناسب ، هارمونی که با پوست ایجاد می کند برای آرایش ایده آل است ، گویی وجود نداشته است.

خداحافظی با حلقه های سیاه زیر چشم

یکی از مهمترین نکات برای آرایش طبیعی این است که حلقه های زیر چشم را به خوبی بپوشانید. مهم است که کانسیلری را انتخاب کنید که هم با از بین بردن کبودی زیر چشم از ظاهر خسته جلوگیری کند و هم نتیجه ای طبیعی به همراه داشته باشد.

مرحله 1

کانسیلر زیر چشم را به شکل مثلث معکوس زیر چشم های خود بمالید. به جای استفاده از کانسیلر زیاد ، باید نقاطی را برای ظاهر طبیعی استفاده کنید. بنابراین ، نتیجه ای ظریف تر و موثرتر خواهید داشت.

مرحله 2

پس از استفاده از کانسیلر زیر چشم ، می توانید آن را با انگشتان دست یا با اسفنج آرایش پخش کنید. کانسیلر شما ، که با حرارت انگشتان شما راحت تر پخش می شود ، نتیجه ای نازک را همانطور که می خواهید به جا می گذارد. هنگام پخش کانسیلر ، نباید آن را خیلی پایین بیاورید ، بلکه آن را روی کبودی های زیر چشم پخش کنید.

آرایش چشم با رنگ طبیعی

برای آرایش طبیعی، می توانید رنگ طبیعی را در آرایش چشم انتخاب کنید. با استفاده از رنگ های قهوه ای روشن و رنگ های درخشان می توانید جلوه ای طبیعی به دست آورید. پالت های سایه چشم متناسب با همه رنگهایی است که برای آرایش طبیعی چشم نیاز دارید.

مرحله 1

برای آرایش طبیعی پلک ، می توانید یک رنگ انتقالی با رنگ قهوه ای روشن را روی چین چشم خود بمالید. این کار باعث می شود چشم های شما ابعاد بیشتری پیدا کنند.

مرحله 2

با استفاده از یک رنگ درخشان بر روی کل پلک ، می توانید به یک اثر درخشان دست پیدا کنید. برای اینکه چشم های شما بزرگتر و درخشان تر به نظر برسند ، می توانید از سایه روشن روی پلک چشم استفاده کنید.

انتخاب ریمل مناسب

مرحله مژه یکی از مهمترین مراحل در آرایش طبیعی است. شما باید به فر ، طول و حجم جلوه ای که به مژه های خود می دهید بدون استفاده از ریمل مکرر به صورت لایه ای برسید. برای این ظاهر باید ریمل مناسب را انتخاب کنید و فقط یک لایه بزنید.

گونه هایی با رنگ های طبیعی

در این مرحله نحوه استفاده از رژگونه بسیار مهم است. شما باید رژگونه را با هدف قرار دادن وسط گونه های خود بدون پخش شدن زیاد آن روی صورت خود بمالید.

مرحله 1

قبل از استفاده از رژگونه ، باید رژگونه مناسب رنگ پوست خود را پیدا کنید. رنگ رژگونه شما باید با رنگ پوست و آرایش طبیعی شما مطابقت داشته باشد. برای این کار ، می توانید به قرمزی کف دست خود نگاه کنید ، یا حتی گونه های خود را نیشگون بگیرید تا رنگ مناسب را پیدا کنید.

مرحله 2

از آنجایی که استفاده از رژگونه زیاد مانع از ظاهر طبیعی می شود ، ما رژگونه را در حالی که لبخند می زنیم روی گونه های خود می مالیم و در حین انجام این کار ، مراقبت می کنیم که سبک و گرد باشد. در این مرحله می توانید رژگونه را به کمک برس رژگونه به سمت ریشه موها پخش کنید.

آرایش لب طبیعی و روشن

اشاره کردیم آرایش لب براق دوباره مد شده است. لبهای مرطوب که در دهه 90 محبوبیت زیادی داشتند ، دوباره بازگشته اند. همچنین می توانید در حین انجام آرایش زنده و طبیعی از این روند الهام بگیرید.

مرحله 1

رژ لب را از وسط لب شروع کنید و آن را تا لبه ها پخش کنید. برای اینکه رژ لب طبیعی به نظر برسد ، باید حداکثر دو لایه بزنید. بیشتر از این می تواند یک تصویر مصنوعی ایجاد کند.

مرحله 2

می توانید رژ لب یا هایلایت رنگ روشن تری را به وسط لب بزنید تا لب های شما پرتر به نظر برسد.