کاندوم اسکارلت مدل ICE COOL FEELING بسته ۱۲ عددی

یکی از محصولات منحصر به فرد کاندوم های اسکارلت کاندوم های خنک هستند. این کاندوم ها با ویژگی جالبی که دارند و همچنین اسانس نعنا و یخ باعث تحریک بیشتر و همچنین روان شدگی می‌شوند. این کاندوم ها از لاتکس بسیار نازک و آغشته به روان کننده ساخته شده‌اند. افزایش حساسیت از جمله دیگر ویژگی های این کاندوم ها است. ویتامین موجود در ژل روان کننده این کاندوم باعث بهبود پوست موضع می‌شود. همه کاندوم ها ۱۰۰ درصد تست شده‌اند و می‌توانند به میزان زیادی از بارداری جلوگیری کنند.

کاندوم کاپوت مدل Minutes 45 به همراه روغن آرمان مدل حجم دهنده حجم 30 میلی لیتر

روغن آرمان مدل حجم دهنده ، با بهره گیری از مواد طبیعی که به رشد و تولید سلول های جدید کمک می کنند یک انتخاب خوب برای خانم‌ها و آقایانی ست که می خواهند نواحی مختلف بدن خود را حجیم تر کنند . عیب این محصول استفاده مکرر وسرعت تاثیر پایین‌تر نسبت به تزریق ژل و بوتاکس است . که طبیعی بودن آن و عدم استفاده از مواد شیمیایی ، استفاده از آن را توجیه پذیر می کند . نحوه مصرف این محصول به صورت روزانه و به همراه دستگاه بادکش است . زمان مورد نیاز برای اثر بخشی بسته به اندام مورد استفاده از دوماه تا شش ماه متغیر است . این محصول در یک پک به همراه یک عدد کاندوم تاخیری کاپوت عرضه می شود .

روغن روان کننده و نرم کننده آگرادو مدل Argan حجم 300 میلی لیتر

روغن روان کننده آگرادو سرشار از ویتامین E است. روغن آرگان بکار رفته در این محصول موجب نرمی و همچنین رطوبت در اندام تناسلی شما می گردد. آنتی اکسیدان قوی این محصول موجب نابودی میکروب های احتمالی در اندام می گردد. روغن روان کننده آگرادو حاوی روغن E است که با داشتن توکوفریل استات موجب بازسازی پوست شده و همچنین به دلیل روغن آرگان، این روغن دارای بوی بسیار مطبوعی است. حجم 300 میلی لیتری و همچنین ساخت اسپانیا موجب شده این روغن دارای کیفیت بسیار بالایی باشد. به دلیل بوی مطبوع و جذب عالی، بعد از استفاده نرمی و لطافت به ارمغان خواهد آورد.

کاندوم تاخیری دوبل ناچ مدل Double Delay بسته 12 عددی

این کاندوم علاوه بر آغشته بودن به مواد تاخیری که باعث تاخیر در انزال می شوند دارای یک حلقه لاستیکی است که حدودا 4 سانتیمتر از ابتدای کاندوم فاصله دارد ، این حلقه بخشی از آلت را فشار داده و تنگ نگه می دارد و انزال را به تاخیر می اندازد ، همین ویژگی این کاندوم را از سایر محصولات متمایز می کند. همچنین این کاندوم سطح مواجی داشته و پستی و بلندی های آن باعث تحریک جنس مونث شده و ارگاسم را سرعت می بخشد.

کاندوم خاردار ناچ کدکس مدل BIG DOTS بسته 10 عددی

این محصول دارای 690 عدد خار در سطح خود می باشد که نسبت به کاندوم های خاردار معمولی 3برابر بزرگتر هست و همین مورد باعث تحریک بشتر می گردد.
از ویژگی های بخصوص این محصول چرب بودن و دارای ماده روان کننده بیشتری است .